top of page

Come Enjoy some dancing time!!!! Dance away and have fun!!!!!!!

Cooking Classes

6 units

$47.50

Scrapbooking

4 units

$47.50 per unit

Dancing Classes

3 units

$47.50 Per unit

Exercise and Games

3 units

$47.50 per unit

Music Lessons

4 units

$47.50 per unit

Art Lessons

4 units

$47.50 per unit

Baking Lessons

6 units

$47.50 per unit

Social & Life Skills

4 units

$47.50 per unit

Computer Lessons

4 units

$47.50 per unit

Please reload

bottom of page