top of page

Are you enjoying old Memories but don't have have how to store it???? Scrapbooking!!!! how does that sound to you. come enjoy your day out with organizing pictures and stuff in a scrapbook form!!!!!! 

Cooking Classes

6 units

$47.50

Scrapbooking

4 units

$47.50 per unit

Dancing Classes

3 units

$47.50 Per unit

Exercise and Games

3 units

$47.50 per unit

Music Lessons

4 units

$47.50 per unit

Art Lessons

4 units

$47.50 per unit

Baking Lessons

6 units

$47.50 per unit

Social & Life Skills

4 units

$47.50 per unit

Computer Lessons

4 units

$47.50 per unit

Please reload

bottom of page